Luksusowy Kamper Szczecin

u.studio cars wypożyczalnia samochodów Szczecin

zadzwoń
✆ 601 878 636

dla 5 osób

TV SAT

prysznic/wc

klima/ogrzewanie

Wypożyczalnia kamperów Szczecin

Oferujemy wynajem dużego kampera w idealnym stanie. Posiada 5 miejsc do jazdy oraz 5 miejsc do spania na 3 łóżkach. Dzięki obracanym fotelom kierowcy i pasażera przy stoliku tworzy się duża strefa dzienna, która oddzielona jest drzwiami od sypialni z oddzielnym prysznicem i łazienką z toaletą.

 

Kamper posiada klimatyzację kabinową oraz wydajną klimatyzację części mieszkalnej co gwarantuje chłodzenie całej powierzchni kampera. Mocny silnik 170 KM zapewnia dynamiczną i ekonomiczną jazdę.

 

Posiada wiele udogodnień, m.in. telewizor z automatyczną anteną satelitarną, dużą markizę, panel fotowoltaiczny, kamerę cofania oraz ogrzewanie na prąd lub gaz co daje możliwość odpoczynku w każdym miejscu. Posiada ocieplaną podłogę i instalacje wodne (zimowa wersja) więc sprawdza się również w okresie zimowym.

 

Cena wynajmu kampera uzależniona jest od długości najmu, aby dowiedzieć się więcej zadzwoń, lub zostaw swój nr telefonu a my oddzwonimy.  Wypożyczalnia kamperów Szczecin.

 

Wynajmując kampera warto zapoznać się z atrakcjami jakie warto zobaczyć w Zachodniopomorskim, ciekawe propozycje znajdziecie w tym artykule.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ile pali kamper?

Oferowany przez kamper zużywa od 9l/100km w trasie do ok 12l/100km w ruchu miejskim. Jednak wartość ta jest mocno zależna od stylu jazdy kierowcy.

Jakie prawo jazdy na kampera?

Kamper oferowany w naszej wypożyczalni, jest samochodem o całkowitej macie dopuszczalnej nie przekraczającej 3,5 tony. Wobec tego do jego prowadzenia wystarczy prawo jazdy kategorii B.

Czy można siedzieć w kamperze podczas jazdy?

Prawo drogowe nie zezwala na przebywanie w części mieszkalnej kampera podczas jazdy. Wszyscy pasażerowie powinni znajdować się na fotelach w kabinie przeznaczonych do jazdy. 

 

Należy także pamiętać o obowiązku przewozu dzieci w specjalnych fotelikach.

Ile kosztuje wynajem kampera?

Cena wypożyczenia kampera zależy od wielu czynników. Podstawy z nich to okres na jaki się go wynajmuje. Drugim ważnym czynnikiem są daty. Inne bowiem są ceny w tzw. sezonie wysokim, a inne poza nim. 

 

Aby uzyskać wycenę zadzwoń ✆ 601 878 636

zadzwoń

601 878 636

lub zostaw kontakt, aby otrzymać ofertę

Wypożyczalnia kamperów Szczecin